MPT 8PK

8003

Breloki zbliżeniowe wyposażone w czytniki PROX służące do uzbrajania i rozbrajania systemu alarmowego. Przeznaczone są do współpracy z urządzeniami systemu PowerSeries NEO. 

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Opis

Breloki zbliżeniowe wyposażone w czytniki PROX służące do uzbrajania i rozbrajania systemu alarmowego. Przeznaczone są głównie do współpracy z urządzeniami systemu PowerSeries NEO. Możliwość uzbrajania i rozbrajania systemu alarmowego bez konieczności pamiętania kodu, niewielkie rozmiary, różne kolory, współpraca z klawiaturami PowerSeries NEO z oznaczeniem P oraz GTI One i GTX-2.

Szczegóły produktu
8003
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 8773

KG3013

Nawierzchniowy kontaktron magnetyczny z funkcją przełącznika NC. Przeznaczony do stosowania w Systemach Sygnalizacji Włamania i Napadu oraz w Systemach Kontroli Dostępu. 

Indeks: 9436

POWERLINK3

Moduł wewnętrzny IP kompatybilny z centralami PowerMaster, umożliwiający wysyłanie powiadomień dotyczących zdarzeń w systemie, oraz zdalne sterowanie przez internet.

Indeks: 8167

BW-802

Bezprzewodowa, dwufunkcyjna czujka ruchu z komunikacją dwukierunkową i miernikiem temperatury, przeznaczona do montażu wewnętrznego.

Indeks: 8053

PG8939

Bezprzewodowy pilot o komunikacji dwukierunkowej przeznaczony do sterowania systemem alarmowym, wyposażony w 4 programowalne przyciski.

Indeks: 8757

PG8901 BATT

Bezprzewodowy, nadzorowany sygnalizator z komunikacją dwukierunkową przeznaczony do montażu wewnętrznego w miejscach uniemożliwiających poprowadzenie okablowania.

Indeks: 8060

WK141

Bezprzewodowa klawiatura LCD wykorzystująca komunikacją dwukierunkową PowerG, dedykowana do pracy w systemach z centralą alarmową WP8010 i wbudowanym czytnikiem zbliżeniowym breloków.

Śledź nas na Facebooku